• Web Sitemize Hoş Geldiniz..
  • Web Sitemize Hoş Geldiniz..

Saat

LPG (Likit petrol gazları), doğal olarak yeraltındaki gaz birikimlerinden sağlanacağı gibi, petrolün damıtılması ve parçalanması sırasında elde edilen ve basınç altında sıvılaştıran propan, bütan ve bu gazların oluşturduğu hidrokarbon karışımlardan da elde edilir.

LPG, basınç uygulanarak sıvılaştırılır. Sıvılaştırılmış LPG'nin hacmi düşer ve taşıma, depolama, ölçme işlemleri kolaylıkla yapılır. Basınçlı kaplar içerisinde sıvı halde depolanan LPG, kullanıldığı cihaza transfer edilirken uygulanan basıncın kaldırılması ile gaz hale geçer ve gaz fazında kullanılır.

Normalde renksiz ve kokusuz olan LPG, bulunduğu ortamda kullanıcılar tarafından kolaylıkla ayırt edilmesi için, etil merkaptan ile kokulandırılarak tüketiciye sunulur.

Bilindiği gibi bir malın kalitesi kadar işçiliği de önemlidir. Hele ki LPG Dönüşüm konusunda işçilik %50 önem taşımaktadır. Ustalarımız, Distribütör firmalarda eğitimlerini tamamlamış ve sertifikalarını kazanmıştır. Sahip olduğumuz deneyim ve tecrübe ile tüm araçlara kusursuz montaj yapılmaktadır.

Modern tasarlanmış bekleme salonlarında klasik yöntemlerden uzak, çağa ayak uyduran bir anlayışla misafirlerini ağırlayan Saraylı Oğlu Otogaz, çalışanlarına sunduğu imkanlar ile de iş kalitesini artırmıştır. Sorunsuz, güvenli, garantili LPG dönüşümlerinin gerçekleştirildiği firmamıza siz değerli konuklarımızı bekliyoruz.

Size daha iyi hizmet etmek için teknolojiyi yakından takip ediyoruz. 6 yılda onlarca marka ve yüzlerce çeşit araca hizmet verdik. Hizmetimize de kalitemize de güveniyoruz. Çünkü sizin memnuniyetiniz ve güveniniz bizi bu günlere getirdi. Saraylı Oğlu Otogaz dönüşüm sistemleri olarak önceliğimiz önce güven sonra kalitedir.